Benefiční karneval

Flegmatixx + Krumpáče (CZ)

9. 2.
od 15.00

Ze stejný planety - benefiční karneval a koncert (Flegmatixx, Krumpáče)

Dětský karneval plný zábavy a her, kde chybět nebude stylový Smybox a kdo ví, možná přijde i kouzelník😊
V závěru karnevalu (kolem šesté hodiny večerní) budou slosovány v bohaté tombole vstupenky všech dětí i rodičů, kteří se zúčastní karnevalu v maskách. Poté proběhne dobročinná dražba a zábava bude pokračovat již jen pro zasloužilé rodiče a další účastníky, kteří dorazí třeba i se zdržením, aby si mohli poslechnout a vyhodit z kopýtka za doprovodu pražských kapel Flegmatixx a Krumpáče.

Celá akce je beneficí a veškerý výtěžek z ní bude věnován na podporu činnosti spolku Ze stejný planety (www.linkedin.com/groups/13795658), který šíří osvětu o problematice autismu a zajišťuje individuální pomoc především rodinám dětí s poruchou autistického spektra.

Krumpáče už to spolu kopou 24 let a jejich garáž rock zahrnuje stylově blues, valčík, funky i punk.
Klasické složení kytara, basa a bicí osvěžuje příčná flétna. https://www.facebook.com/krumpace/

Flegmatixx Vás potěší dynamickým alternativním rockem s českými texty!
Ochutnávka zde: https://www.youtube.com/watch?v=gqUgdU1FI94

V průběhu celé akce budete moci popít u Garážového baru nebo si dát něco na zub ve stánku Sausage Party https://cs-cz.facebook.com/sausagepartypraha/

Pro úplně nejmenší bude zajištěn Relax koutek. Vjezd a parkování kočárků povoleno. Bundy si budete moci v Garážích pohodlně odložit a zima Vám také určitě nebude. Pro děti v karnevalových maskách bude připraveno lehké občerstvení na začátek a navíc sladká tečka na závěr.

Vstupenky ke koupi: goout.net/cs/listky/flegmatixx+krumpace/jvag/
Dětský karneval: 200 Kč
Koncert: 200 Kč
Společná vstupenka dětský karneval i koncert: 300 Kč
Děti do 10 let s karnevalovou maskou mají vstup na karneval zdarma. Kapacita akce je omezna. Účast dětí pouze v doprovodu rodiče. Vstupné na místě bude možné zakoupit pouze s přiřážkou 50 Kč za dospělou osobu, a to pouze v případě, že nebude naplněna kapacita akce.

Program pro děti