Koncert

Good Times Only + Bob Bleedy

1. 12.
od 19.30

Good Times Only + Bob Bleedy + Barbora Cihak
—vstupenky: https://bit.ly/KK_koncert_goodtimesonly

Hned první prosincový den k nám zavítají indie popové hvězdy - jedna stálice a dvě právě vycházející! Bob Bleedy u nás pokřtí svůj debut a Good Times Only zbrusu nový singl. Jako hostka vystoupí Barbora Cihak. ✨

S hitem Letní třešně bejvaj nejsladší se Good Times Only rychle dostali do povědomí české alternativní scény. Úspěšný albový debut Pěkný chvíle z roku 2020 se dočkal i remixové verze, která vyšla v limitce na kazetách. Letos se pražská kapela znovu přihlásila o slovo s novým singlem Z0NA100, který je jejich doposud nejtanečnější skladbou. Ostatně jak pravil producent singlu Jakub Kaifosz aka Lazer Viking: „Why am I dancing to Good Times Only?“ Další singl je na cestě a Good Times Only svůj vánoční koncert v Kasárně Karlín, který připadá na 1. prosince, využijí jako jeho release party!

Na Lukách 👉
https://youtu.be/z9UIwhgIBMQ

Bob Bleedy je zbrusu nový projekt Roberta Kříže, šéfa labelu Oddity Records a člena již zaniklého dua JayRo. Odchod z berlínské univerzity, rozpad kapely a bouřlivé hádky s otcem, který neschvaloval jeho záměr věnovat se hudební kariéře, to vše inspirovalo Boba Bleedyho k napsání desky Codependers. Desetistopá směs úzkosti a euforie je triumfálním svědectvím o krizi identity mladého muže, který si není jistý, jak by se měl cítit, ale rozhodně si je jistý, že něco cítí. A právě tuto krásu u nás Bob Bleedy toho dne také pokřtí.
Resource 👉https://youtu.be/5-c-PikS5So

Jako hostka křtů vystoupí teprve sedmnáctiletá bedroom popová singer-songwriter Barbora Cihak. Debutové EP “Time And Fate” ztělesňuje smutek náctileté touhy a vyrovnávání se s momenty, které netrvají věčně. Za cíl si klade přinést na českou hudební scénu více nové nezávislé hudby a zaujmout posluchače svými melancholickými texty. Barbora singlem Time And Fate zaujala posluchače loňského ročníku hitparády neobjevených Startér na Radio Wave, kde ji svými hlasy dostaly až do finální třetice.
Startér Showcase 👉https://youtu.be/f2BC1JJJdXo

Akce se koná za podpory Radia Wave.