Koncert

Kill The Dandies! a další

10. 12.
od 17.30

Koncerty v garážích: Kill The Dandies! + Cold Meat Party + Fialový Samet + afterparty Candy flip DJ's
—vstupenky: https://bit.ly/KK_koncert_killthedandies

O vánoční večírek a pomyslnou tečku za letošním rokem se druhou sobotu v prosinci v Kasárnách Karlín postarají matadoři garážové psychedelické scény Kill The Dandies! společně s čerstvou rock'n'rollovou kapelou Cold Meat Party z Plzně, sólovým projektem Maxmiliána Hrušky z Madhouse Express - Fialový Samet a na after roztočí svoji sbírku rock'n'rollu, šedesátek a moderní psychedelie oblíbené duo Candy flip DJ's.

Kill The Dandies netřeba představovat. Úkaz pražské scény, smrtící sonická kombinace psychedelie, soulu 70s disca a post-punku. Funky rytmy i zfuzzované kytary, odlesky nočního velkoměsta a divoká live performance.
https://killthedandies.com/

Cold Meat Party je new-school garážová kytarovka, co ti připomene tvoje ztracené mládí v New Yorku za dob Modern Lovers nebo Television. Extroverze střídá nesmělost - v písních, co oslavujou mládí a vytváří bezpečná akvárka, kde člověk může zkoušet, co ještě jde si dovolit.
https://linktr.ee/coldmeatparty

Pod Fialovým Sametem se skrývá sólový projekt frontmana oblíbených Madhouse Express, který se nese na vlnách snění a z hlubin smyslů a nesmyslů přináší své skladby.

Další fragment Madhouse Express najdeme u Candy Flip DJ's - baskytarista kapely totiž tvoří polovinu tohoto oblíbeného DJského dua, které nám na závěr večera zahraje z vinylů svou selekci všeho dobrého z šedesátých let, rock'n'rollu a psychedelie.