Otevírací doba areálu—

PO–PÁ 13.00–23.30
SO–NE 10.00–23.30

Adresa—

Prvního pluku 20/2—vstup pro pěší

Vítkova 9—vjezd vozidel (pouze po předchozí domluvě pro dodavatele a pořadatele akcí)

186 00 Praha 8 – Karlín

KONTAKTY

Dotazy obecného rázu—info@kasarnakarlin.cz
 

Produkce

– Rádi byste uspořádali akci v Kasárnách?

Mária Lišková, produkční—produkce@kasarnakarlin.cz

Magdalena Sládková, produkční—velké eventy a spolupráce s dalšími subjekty—majda@kasarnakarlin.cz

Diana Vávrová, produkční—divadlo a konference—diana@kasarnakarlin.cz

Matěj Velek, produkční

 

Hudba a booking

– Chcete v Kasárnách uspořádat koncert nebo máte dotazy k našemu hudebnímu programu?

Markéta Janderová, produkční a dramaturgyně—music@kasarnakarlin.cz

 

Marketing a PR

– Chcete nás kontaktovat ohledně marketingu či PR?

Michaela Švandová, sociální sítě a mediální komunikace—michaela@kasarnakarlin.cz

Dorota Velek, PR a hlavní fotografka—pr@kasarnakarlin.cz

 

Filmový program

– Máte dotazy či připomínky k filmovému programu nebo byste rádi uspořádali vlastní projekci?

Barbora Beranová, provozní kina—film@kasarnakarlin.cz

Jan Touš, dramaturg—film@kasarnakarlin.cz

 

Divadlo

– Chcete v Kasárnách uspořádat divadelní představení?

Diana Vávrová, produkční—diana@kasarnakarlin.cz

 

Kavárna a bary

– Chcete se na něco zeptat ohledně kavárny a barů?

Michaela Hrstková, hlavní baristka a provozní kavárny—kavarna@kasarnakarlin.cz

Alice Mirovská, provozní barů—objednavky@kasarnakarlin.cz

 

Sport

– Rádi byste si rezervovali kluziště nebo chcete vědět, od kdy bude v provozu beach volejbal?

Magdalena Sládková a Pavel Rubner—sport@kasarnakarlin.cz

 

Galerie Karlin Studios

– Máte dotazy k programu galerie Karlin Studios?

Caroline Krzyszton, kurátorka—caroline@futuraproject.cz

 

Prague Breakin School

– Zajímá vás více informací o fungování školy?

Honza Pentifull, zakladatel—honza.pentifull@gmail.com