PERMICE

Chodíte do Kasáren pravidelně? Kupte si jednu z našich permic!

Jsou přenosné, takže je můžete vesele sdílet s partou kamarádů a zajistí vám zvýhodněný vstup na vybranou aktivitu. A malá rada na závěr—nejlépe si je užijete, když je spárujete s návštěvou baru nebo kavárny.

Permanentky si můžete objednat přes email info@kasarnakarlin.cz.

permice děti

Sauna

Permici na deset vstupů do sauny! Jeden vstup vydá za 1,5h blok pro jednu osobu a prostěradlo k tomu, a pokud si chcete zážitek prodloužit ještě o kousek, na recepci sauny si můžete doplatit další půlhodinu. Platí do konce saunové sezóny (ten pravděpodobně nastane v březnu). A pozor! Permice je přenosná, takže ji můžete vesele sdílet s přáteli.

1.500 Kč

permice sauna

Pohádky po o

Permice na jakýkoliv dětský program! Můžete ji využít na veškeré akce určené pro děti. Jako jeden vstup se počítá jeden dospělák a jedno dítě. Platí do konce vnitřní kinařské sezóny (ten pravděpodobně nastane v březnu), takže ji neváhejte naplno využívat. Permice je navíc přenosná, takže ji můžete vesele sdílet s kamarády (jak dětskými, tak z řad dospěláků). A pokud s sebou chcete vzít ještě jedno dítko, bude mít vstup jen za 60 kaček.

1.300 Kč

permice děti

Kino

Permice do kina! Platí na veškeré promítáné filmy v Kasárnách, takže je jen na vás, jestli je využijete na víkendový dokument, Nightcall nebo cokoli jiného. Využívat ji můžete do konce vnitřní kinařské sezóny (ten pravděpodobně nastane v březnu). Jen pozor! Neplatí na speciální externí promítání a premiéry, pouze na program pořádaný Kasárnami. Nebojte, takových akcí není mnoho, a na webu vás na to vždy upozorníme. Permice je navíc přenosná, takže ji můžete vesele sdílet s přáteli.

5 vstupů za 400 Kč / 10 vstupů za 800 Kč

 

permice kino

Žolík

Žolík! Nemůžete se rozhodnout, na co byste chtěli do Kasáren zajít? Tak zkuste všechno! Tahle ultra permice vám zajistí rande v kině (vstup do kina pro dvě osoby), dětský program nebo třeba 1,5h vstup do sauny a lekci ve Flexiblespotu (plati na yogu, workout nebo acrobatics). Využívat ji můžete do 20. března 2022, takže moc neotálejte! Permice je navíc přenosná, takže ji můžete vesele sdílet s přáteli.

5 vstupů za 750 Kč / 10 vstupů za 1.500 Kč

zolik permice