KAVÁRNA BAZÉN

PO–PÁ 13.00–22.00
SO–NE 10.00–22.00

Denně otevřená kavárna v Kasárnech Karlín jen pár kroků od pražské Florence. Naleznete nás na kasárenském nádvoří – vstup do areálu je z ulice Prvního pluku 20/2 u Negrelliho viaduktu. 

Kavárna Kasárna Karlín

Armádní bazén a převlékárny se pod našima rukama proměnily v útulnou kavárnu. Ta nabízí širokou nabídkou nápojů – od výběrové kávy po pivo z Vinohradského pivovaru – i dobroty jako polévky, veganské wrapy nebo jídlo z biořeznictví. Kromě práce nebo četby knížek z naší knihovny (vezmi si, co chceš—přines, co nechceš) vás zveme do vypuštěného bazénu. V něm můžete posedět a užít si mnohem chladnější prostředí než jaké panuje venku. Zároveň v něm pořádáme pravidelné přednášky, debaty i autorská čtení. Do bazénu se dostanete přes kavárnu, stačí u baru zatočit doprava a směřovat do dveří před vámi.

Kavárna Kasárna Karlín

Rezervace— 

Vzhledem k aktuální situaci rezervace neděláme.

Rezervace celého prostoru kavárny neděláme, stejně jako rezervace sezení venku.

V případě běžných rezervací pište na: rezervace@kasarnakarlin.cz. Vzhledem ke kapacitě kavárny nemůžeme k rezervaci poskytnout víc než patnáct míst. 

Pokud chcete soukromou oslavu s projekcí či hudbou nebo byste chtěli v Bazénu uspořádat vlastní akci, pište na: produkce@kasarnakarlin.cz.

Kavárna Kasárna Karlín
Kavárna Kasárna Karlín