LETNÍ KINO V PRAŽSKÝCH KASÁRNÁCH KARLÍN

Rozsáhlé prostory nádvoří Kasáren Karlín slouží od června do září jako místo konání letního kina. Na našem nádvoří vás čekají současné hity jako je Chlast, nebo Corpus Christi, kultovní snímky od Terryho Gilliama a Quentina Tarantina, prostor dostane několik filmových festivalů (Pragueshorts Film Festival nebo Aussie & Kiwi Fest) a po těžkém roce jsme se rozhodli nasadit i několik rodinných animáků. Celý program letního kina najdete na našem webu v sekci Program – a zmíněné americké snímky hledejte buď v Událostech na našem Facebooku

kino

KINO

Kromě oblíbeného letního kina disponujeme v areálu také filmovým sálem (bývalou zkušebnou armádního orchestru) s kapacitou 100 osob, který nám umožňuje promítat i navzdory chladnému počasí během podzimu a zimy. Z dramaturgického hlediska program sestává z pečlivě vybraných, spíše artových snímků (Tři billboardy kousek za Ebbingem, McQueen...), klasických kultovek (Čarodějky z Eastwicku, Mars útočí...), zahraničních filmů (Falsifikátor, Poslední rodina...) i domácí produkce (Nic jako dřív, Všechno bude...). Filmy si můžete užívat z lehátek a fatboyů, navíc i s drinkem v ruce a psem u nohy – s vychovanými domácími mazlíčky nemáme během promítání žádný problém.

 

Kino Kasárna Karlín

Vstupenky—

—Vstupenky na promítání lze zakoupit v předprodeji přes goout.net/kulturni-centra/kasarna-karlin/fbwb/

—Prodej vstupenek na místě začíná jednu hodinu před začátkem projekce.

—Vstupenky zakoupené v předprodeji vám zajišťují místo k sezení do 20.30, proto doporučujeme přijít včas.

—Neuplatněná vstupenka koupená přes GoOut propadá pět minut před zahájením projekce.

—V případě nepříznivého počasí se promítání přesouvá do vnitřních prostor, nebo se ruší. Při zrušení projekce vám bude vstupné kompenzováno přes platformu GoOut.

Protipandemická opatření—

Projekce proběhnou za dodržování veškerých vládních a hygienických nařízení. Bude se jich možné zúčastnit pouze s negativním PCR či antigenním testem, potvrzením o očkování a nebo s osvědčením o prodělání nemoci covid-19. Potvrzení kontrolujeme vždy na pokladně.

letňák
Kino Kasárna Karlín