KINO

Kromě oblíbeného letního kina disponujeme v areálu také filmovým sálem (bývalou zkušebnou armádního orchestru) s kapacitou 100 osob, který nám umožňuje promítat i navzdory chladnému počasí během podzimu a zimy. Z dramaturgického hlediska program sestává z pečlivě vybraných, spíše artových snímků (Tři billboardy kousek za Ebbingem, McQueen...), klasických kultovek (Čarodějky z Eastwicku, Mars útočí...), zahraničních filmů (Falsifikátor, Poslední rodina...) i domácí produkce (Nic jako dřív, Všechno bude...). Filmy si můžete užívat z lehátek a fatboyů, navíc i s drinkem v ruce a psem u nohy – s vychovanými domácími mazlíčky nemáme během promítání žádný problém.

Kino Kasárna Karlín

Speciální důraz klademe i na dětského diváka a v programu se tak často objevují filmová odpoledne i s dílnami pro děti (Bob a Bobek, Až po uši v mechu, Zachraňte Willyho...).

POZOR—

Kino je bez reklam, doporučujeme proto přijít včas. Z důvodu nerušeného filmového zážitku všech návštěvníků nelze po začátku projekce vstupovat do sálu.

Pokud si rádi vychutnáváte filmy s drinkem, přijďte s předstihem a stavte se před tím v kavárně Bazén.

Kino Kasárna Karlín

Vstupenky—

—Vstupenky na promítání lze zakoupit v předprodeji přes goout.net/kulturni-centra/kasarna-karlin/fbwb/

—Prodej na místě začíná půl hodiny před začátkem projekce. Omezený počet vstupenek je k dostání na místě i v případě, že vstupenky z předprodeje jsou již vyprodané.

—Vstupenky zakoupené v předprodeji zajišťují místo k sezení, které propadá 10 minut před začátkem promítání, proto doporučujeme přijít včas.

—Neuplatněná vstupenka zakoupená přes GoOut propadá pět minut před zahájením projekce.

letňák
Kino Kasárna Karlín