KINO

Kromě oblíbeného letního kina disponujeme v areálu také filmovým sálem v prostoru Garáží, který nám umožňuje promítat i navzdory chladnému počasí během podzimu a zimy. Z dramaturgického hlediska program sestává z pečlivě vybraných, spíše artových snímků (Lux Aeterna, Corpus Christi...), klasických kultovek, sdružených v cyklu Nightcall v Garáži (Matrix, Sedm, Mars útočí...), dokumentů (Alchymická pec, Svět podle Muchy) i dětského programu –Pohádek po o (S čerti nejsou žerty, Chlupáčci, Můj soused Totoro...). Filmy si můžete užívat s drinkem v ruce a třeba i psem u nohy – s vychovanými domácími mazlíčky nemáme během promítání žádný problém.

 

kino garaze

Vstupenky—

—Vstupenky na promítání lze zakoupit v předprodeji přes goout.net/kulturni-centra/kasarna-karlin/fbwb/

—Prodej vstupenek na místě začíná jednu hodinu před začátkem projekce.

—Vstupenky zakoupené v předprodeji vám zajišťují místo k sezení do 15 minut před začátkem projekce, proto doporučujeme přijít včas.

—Neuplatněná vstupenka koupená přes GoOut propadá pět minut před zahájením projekce.

Protipandemická opatření—

Projekce proběhnou za dodržování veškerých vládních a hygienických nařízení. Bude se jich možné zúčastnit pouze s potvrzením o očkování a nebo s osvědčením o prodělání nemoci covid-19. Potvrzení kontrolujeme vždy na pokladně.

letňák
kino garaze