Koncert

Black Marble + Panther Modern (USA)

19. 2.
od 20.00

Mood:

Black Marble /US, Sacred Bones Records/

> Minimalistický synth pop Chrise Stewarta jsme zaznamenali již v roce 2012 s vydáním debutu A Different Arrangement, který tehdy oslnil všechny milovníky cold wave temnými skladbami Pretender nebo Cruel Summer. Další deska It's Immaterial se pak zapsala do paměti také díky coveru s černovlasou dívkou, které nyní na Youtube čítá necelých milion a půl zhlédnutí. Poté Stewart podepsal smlouvu s indie labelem Sacred Bones a začal pracovat na třetí desce Bigger Than Life, která vyšla 25. října.

> Melancholie a temnota doprovází tvorbu Black Marble od počátku, na nové desce se však setkáváme s pozitivnějším přístupem. Potemnělý synth-pop se vzdálenými garážovými vokály se tak nenápadně transformuje v příjemně plynoucí pastelově zbarvený cold-wave. Co ale zůstává stejné, je Stewartův DIY přístup - vše je nahrané a produkované výhradně pomocí analogového gearu.

Panther Modern

> nový projekt Bradyho Keehna ze Sextile zpřítomňuje minulost pomocí EBM rytmů a syntezátorů a servíruje tak potěšení doprovozené unikátním vizuálem
> své nové EP Los Angeles 2020 si produkoval sám a o mastering se postaral Maurizio Baggio (The Soft Moon, Boy Harsher, Merchandise)

290 Kč

https://goout.net/cs/koncerty/black-marble+panther-modern/vekxe/+pwhko/

❦❦❦

Black Marble

When Chris Stewart set out to write and record his third album as Black Marble, he was newly living in Los Angeles, fresh off a move from New York. The environment brought much excitement and possibility, but the distance had proved too much for the car he brought along. With it out of commission indefinitely, he purchased a bus pass and planned his daily commute from his Echo Park apartment to his downtown studio, where he began to shape Bigger Than Life.

“The album comes out of seeing and experiencing a lot of turmoil but wanting to create something positive out of it,” Stewart explains. “I wanted to take a less selfish approach on this record. Maybe I’m just getting older, but that approach starts to feel a little self-indulgent.”

Panther Modern

PANTHER MODERN is an exciting new audio/visual project by Brady Keehn.

This is a future-past, where Neuromancer aesthetic
meets synthetic EBM pleasure... PANTHER MODERN handles every facet of Keehn’s latest techno-vision, and finds the ever-evolving Keehn combining the audio/visual components buried deep within his programming into one cohesive project.

The 4-track EP Los Angeles 2020 was written, recorded and produced by Brady Keehn and mastered by Maurizio Baggio (The Soft Moon, Boy Harsher, Merchandise).

290 Kč

https://goout.net/cs/koncerty/black-marble+panther-modern/vekxe/+pwhko/