Promítání

Faction Skis | Roots Premiere by Snowpanic

22. 10.
od 18.00

Faction je tu s dalším freeski filmem 𝐑𝐨𝐨𝐭𝐬, a díky 𝐒𝐧𝐨𝐰𝐩𝐚𝐧𝐢𝐜 𝐒𝐡𝐨𝐩𝐮 se můžete těšit na jeho pražskou premiéru v Kasárnách Karlín! Uvidíte také reprízu tuzemského snímku 𝐒𝐥𝐚𝐯 𝐚𝐧𝐝 𝐅𝐫𝐢𝐞𝐧𝐝𝐬 od Šimona Bartíka a čistě streetový počin 𝐌𝐨𝐬𝐭 𝐆𝐮𝐭𝐭𝐞𝐫 od zámořských Strictly Create.

Těšit se můžete také na tombolu, ve které můžete soutěžit například o lyže nebo spoustu vybavení od Factionu a Snowpanic Shopu.

𝐕𝐬𝐭𝐮𝐩𝐧𝐞́: dobrovolné
𝐓𝐨𝐦𝐛𝐨𝐥𝐚: 1 lístek za 50 Kč, akce 6 lístků za 200 Kč.

𝐏𝐚𝐫𝐭𝐧𝐞𝐫̌𝐢:
www.snowpanic.cz
www.factionskis.com

 

𝐇𝐚𝐫𝐦𝐨𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦:
17:00 - dveře
17:00 - 19:30 pivko/tombola/pokec
19:30 - promítání
21:30 - tombola
22:00 - ??:?? afterparty

Je možné promítat venku i vevnitř, podle počasí se můžeme přesunout.

 

𝐅𝐢𝐥𝐦𝐲:

𝐅𝐚𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐂𝐨𝐥𝐥𝐞𝐜𝐭𝐢𝐯𝐞 - 𝐑𝐨𝐨𝐭𝐬
https://youtu.be/U-8bMIVykO4

Třetí film Factionu je o kořenech freeskiingu z pohledu dnešní generace lyžařů. Ve filmu uvidíte lyžování v dechberoucích jeskyních Dolomit, legendární finské Ruce, mýtických vrcholcích Verbieru nebo na obrovském skoku v Crans Montaně. Na plátně se objeví také našinci Daniel Hanka a Matěj Švancer, Daník nás navíc večerem i trochu provede.

𝐒𝐥𝐚𝐯 𝐚𝐧𝐝 𝐅𝐫𝐢𝐞𝐧𝐝𝐬 - 𝐒̌𝐢𝐦𝐨𝐧 𝐁𝐚𝐫𝐭𝐢́𝐤
https://youtu.be/5qTp5IvGdzU

Kdo nestihl v Kasárnách premiéru Slava v září, nabízíme druhou šanci. Tento 2 letý projekt Šimby mapuje hlavně tuzemskou freeski scénu, uvidíte v něm lyžovat Daniela Hanku, Vojtu Břeského, Maria Skálu a další české lyžníky ve snowparcích nebo českých městech.

𝐌𝐨𝐬𝐭 𝐆𝐮𝐭𝐭𝐞𝐫 - 𝐒𝐭𝐫𝐢𝐜𝐭𝐥𝐲 𝐂𝐫𝐞𝐚𝐭𝐞
https://youtu.be/gt_PPkV-3Hg

Čistě streetové video od momentálně jedné z nejkvalitnějších produkcí corového lyžování. V čele s účastníkem X Games Real Ski Samem Zahnerem se podíváme do Denveru a dalších amerických měst na syrový pouliční freeskiing.