Balkan

Balkan Bashavel

9. 11.
od 20.00

Balkan beats a gypsy music, troška cumbie a reggae.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 11 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Dubioza Kolektiv a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Šestičlenná pražská kapela, která s neuvěřitelnou energií a nadhledem hraje balkan-disco kombinující balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. Tato banda se už představila na festvalech Rock for People, Mighty Sounds nebo Rock for Churchill a odehrála společný koncert s legendárními Fanfare Ciocarlia.

Gadjo.cz (CZ)
Hyperaktvní člen velké DJské rodiny pražského Rádia 1 od svého prvního hraní na romské svatbě láhových v roce 1998 vystoupil na mnohých akcích a festvalech po celé Evropě. Pár let bydlel na ostrově Isle of Man a v irském Dublinu. V roce 2012 znova zakotvil v milované Praze, kde se pravidelně objevuje v programech Paláce Akropolis, Cross Clubu, Chapeau Rouge, na divadelní lodi bratří Formanů či Nové Scéně Národního divadla.

Taneční workshop by Vlado Michalko, věštění z tarotových karet, druhá stage ve vypuštěném bazénu.