Koncert

Ochepovsky Project: Křest EP

31. 3.
od 19.30

Březnová tour k desce Take Care of Me se dočká velkého finále 31. března v netradičním prostoru Kasáren Karlín. EP pokřtí Lenka Dusilova a jako host vystoupí muzikant a producent Jen Hovorka.
---Igor Ochepovsky je ruský kytarista a skladatel. Ochepovsky Project založil před 3 lety. Debutová deska I´m The Wind vyvolala v jazzové komunitě příjemné pozdvižení. Český rozhlas Jazz od té doby o projektu mluví jako o “největším objevu posledních let”.
---Kapela je ojedinělým spojením výborných českých muzikantů, a tak si může dovolit volně se pohybovat mezi žánry a ve své tvorbě využít to nejlepší z jazzu, neo-soulu, vážné hudby i groovu. Oproti debutové desce se přidává i zpěv výjimečné mladé slovenské zpěvačky Kristíny Mihaľové.
---Nové EP Take Care of Me skrývá kromě hudebního zážitku ještě jeden osobní vzkaz. Jako symbol zrození a přesunu celé myšlenky projektu do reálného světa jsou součástí přebalu 4 semínka. Můžete si je zasadit, pečovat o ně a sledovat, co z vámi počatého „projektu“ časem vyroste.
www.ochepovsky.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Předprodej - GoOut.cz
Vstupné: 250 (studenti 170 Kč)