Mezipatra uvádí

Pub Quiz & Best of Shorts 2019 CZ + ENG tit

3. 8.
od 19.00

Program začíná vždy diskuzí od 19:00 s následnou projekcí od 21:00. Diskuze se svačinami jsou zdarma, na projekce platí dobrovolné vstupné.

□ PUB QUIZ - v angličtině!
Yaaas, guurl! Česká odpověď na Rupaula Just Karen si pro všechny návštěvnice a návštěvníky Prague Pride připravila další ze svých nepřekonatelných pub quizů s queer tematikou. Jestli se vyznáte v popkultuře, ale i dějinách LGBTQ+ komunity, dorazte na úterní akci do Kasárny Karlín a soutěžte o super ceny! Účastnit se mohou týmy od dvou do pěti lidí.

□ PROJEKCE: Best of Shorts 2019 – Aktivistou z donucení, Překvapení, Entropie, Láskou Šílená, Život není peříčko, zlato
UK / Indonésie / Maďarsko / Kanada / Švédsko / 93 min
Patří naše jednání pouze nám samotným, nebo je každé sebemenší rozhodnutí manifestem, za kterým si musíme stát? Každý měl asi někdy pocit, že je tak trochu Aktivistou z donucení, ale nezbývá než zatnout zuby, protože Život není peříčko, zlato. Aby předešli stavu Entropie a jinému nemilému Překvapení, nacházejí hrdinky a hrdinové krátkých filmů záchranu v nepatetické podobě sebelásky a sebepoznání. Krátkometrážní kolekce je mnohem víc než jen Láskou šílená – po jejím zhlédnutí ale budete šílet i vy!

□ PUB QUIZ - in English!
Yaaas, guurl! The Czech answer to RuPaul, Just Karen, has prepared another of her brilliant queer-themed pub quizzes for all the Prague Pride visitors. If you know your way around pop-culture and the history of the LGBTQ+ community, come to the Tuesday event in Kasarna Karlin and compete for great prizes! The quiz is open to teams of two to five people.

□ SCREENING: Best of Shorts 2019
Are our actions only our own, or is each tiniest decision simultaneously a manifesto we must advocate? Each of us has probably sometimes felt like an Involuntary Activist, but there‘s no other chance than to put up with it or you‘ll Crash and Burn, Honey. To prevent Entropia and other unpleasant Gift of the universe, the short films protagonists find salvation in self-love and introspection. The short films collection is much more than Terminally in Love – after seeing it, you‘ll be terminally enriched!