Organizace pro pomoc uprchlíkům

Debata | Slam poetry | DJs

15. 6.
od 18.30

Organizace pro pomoc uprchlíkům vás srdečně zve na akci ke Světovému dni uprchlíků. V rámci programu se můžete těšit na Slam poetry & Debatu & Koncerty & DJ set. Image removed.Image removed.

Program naleznete níže. Image removed. Vstupné – DOBROVOLNÉ.

Image removed. Slam poetry vystoupení s exkluzivními texty mají na starost mistři slova Tukan, Honza Dibitanzl a Caledon.

Image removed. V rámci debaty se můžete těšit na zajímavé osobnosti, se kterými se budeme bavit o zodpovědnosti firem, inkluzi a diverzitě, důležitosti vzdělání, sebereflexe, meditace, ale i lidské rovnoprávnosti.

V debatě vystoupí:

Image removed. Sagar Belan pracuje na pozici Mobilitní konzultantky/Mindfulness ambassador ve firmě SAP Business One. Jako Mindfulness ambassadorka poskytuje společnosti SAP svoje znalosti praxe všímavosti, meditace, tradiční jógy, různá školení na téma všímavé a efektivní komunikace, work-life balance a zdravé výživy.

Image removed. Marwan Shamma je respektovaný tech leader, jenž posledních 15 let kombinuje svou expertízu v oblasti umělé inteligence a zkušenosti s budováním vlastních startupů. Nyní se zaměřuje na pomoc vládám, podnikům a začínajícím firmám k dosahování vyšší efektivity prostřednictvím firemní kultury, pozitivní týmové dynamiky a etiky.

Image removed. Roman Bojko pracuje jako manažer pro oblast rovnosti, diverzity a inkluze, IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko, má více než deset let zkušeností v oblasti sociálního podnikání a udržitelnosti. V rámci IKEA se soustředí na realizaci strategii a projektů, která mají za cíl nabízet rovné příležitost všem zaměstnancům a podporovat různě znevýhodněné skupiny. Je projektovým manažerem projektů Skills for Refugees a Za bezpečný domov.

Image removed. Celým večerem nás bude provázet i hudební složka, o kterou se postará seskupení SOKOUT jako výsledek čerstvé spolupráce Dimitriho Berzona (Rusko) na kytaru a Husama Abeda (Jordánsko) na Oud. SOKOUT vytváří zvukové krajiny, snovou a meditativní atmosféru a vybízí k dýchání.

Image removed. Dále se můžete těšit na duo Kubass & Sughi a dva DJ sety v podaní Marwana a Jakuba Dostála. Čeká vás Funky/House/Drum'n'Bass/Melodic Techno.

Image removed. Harmonogram večera:

18:30 Slam poetry vystoupení performera Tukana, Dibitanzla a Caledona (Garáže)
19:15 Koncert seskupení SOKOUT (Garáže)
19:45 Debata (Garáže)
přestávka
21:00 koncert Kubass & Sughi (vystoupení venku)
22:00 – 23:00 – DJ set (Garáže)

Image removed. Na místě budou i stánky jednotlivých organizací s možností dozvědět se více o jejich práci jako například @MKCPraha, @SIMIporadna, @MigracniKonsorcium.

Image removed. K dispozici bude i dobrovolník z programu OPU a Vysokého komisaře OSN, který Vám rád poví o možnostech, jak můžete pomoci přímo v ČR: https://www.idobrovolnik.cz/cs

Těšíme se na vás!