Koncert

Bára Zmeková

16. 6.
od 19.00

Bára Zmeková po dvou letech opět v Karlíně přivítá léto speciálním koncertem s celou svou kapelou. Těšte se na snové písně na pomezí jazzu, folku, klasické hudby a jemné elektroniky ❤

Bára v roce 2019 vydala svou druhou desku LUNAVES, za níž získala nominace na ceny Anděl ve dvou hlavních kategoriích - Sólová interpretka a Objev roku. V témže roce si získala mezinárodní porotu na hudební přehlídce Czech Music Crossroads v Ostravě, ze které si odnesla cenu odborné poroty i cenu posluhačů, a v roce 2020 reprezentovala českou hudební scénu na největší hudební přehlídce world music WOMEX - The World Music Expo.

Posluchači označují její koncerty jako “soul trip” nebo “poezii v hudbě”, a zaznělo dokonce: "to bylo poprvé, co jsem se sjel hudbou." Křehkost a naléhavost svých textů odlehčuje humorem a nadhledem a hru na piáno střídá se syntezátory. V Kasárnách se představí se svými skvělými spoluhráči Ninou Marinovou (housle/zpěv), Michalem Mihokem (akordeon), Ondřejem Vychodilem (basklarinet), Petrem Tichým (kontrabas) a Viktorem Dořičákem (bicí).

—vstupenky: vstupné doporučené (+-250 Kč) na místě