Koncert

The Big Idea (FRA) + Panoptikum + Blue Chesterfield

21. 9.
od 19.00

Koncerty na nádvoří: The Big Idea (FRA) + Panoptikum + Blue Chesterfield (solo)
—vstupenky: https://bit.ly/KK_koncert_bigidea

Na jeden z posledních letních dnů přidáváme také poslední koncert naší venkovní série. Francouzské The Big Idea, brněnské surfrockové alternativce Panoptikum a plzeňské dark country Blue Chesterfield.

The Big Idea
https://thebigidea.fr/
https://youtu.be/gbzRbjxS1zs

The Big Idea jsou rocková raritka s šesti (a více) muzikanty na podiu, kteří se naučili živě servírovat svou nezařaditelnou hudbu naprosto nekompromisním a intenzivním způsobem. Mají za sebou čtyři alba, cestu za oceán a do Prahy mají namířeno již toto září.

Panoptikum
https://panoptikumofficial.bandcamp.com/
https://youtu.be/Embf2QLLU-o

Jedno velké Panoptikum. Psychedelická surfrocková jízda s českými texty, ale i divadelní podívaná plná nečekaných zvratů a momentů, které jen tak z hlavy nedostanete. Kapela představí novou desku Mantichora, těšit se můžete také na zbrusu nový merch a bílý vinyly!

Blue Chesterfield
https://bluechesterfield.bandcamp.com/
https://youtu.be/bnu7xKThAUg

Blue Chesterfield je projekt Davida Jirky, který pro tento koncert zahraje solo. Na začátku srpna vydal v pořadí již několikátou desku 'Mystic Lipstick' na nezávislém labelu Drug Me Records. Blue Chesterfield má andělskou tvář, ale ostře nabitou pistoli za opaskem. Podmanivý osobitý a intimní mix country, noiseu a shoegazeu.