Koncert

Whispering Sons (BE)

7. 11.
od 19.00

Mood: Whispering Sons (BE)
—vstupenky: https://goout.net/cs/whispering-sons/szaogkr/

NOVÉ DATUM! S radostí oznamujeme nový termín a místo konání koncertu Whispering Sons. Ten se uskuteční 7. listopadu 2022 v pražských Kasárna Karlín. Vstupenky pro nový termín zůstávají v platnosti, v případě nevyhovujícího termínu můžete požádat o vrácení na info@goout.cz do 20. října 2022.

WHISPERING SONS
Belgická postpunková pětice se po třech letech vrací do Prahy se svou novou deskou Several Others, která vyšla 18. června na proslulém nezávislém labelu [PIAS] Recordings. Ostré kytary, klasická goth postpunková rytmika a typický barytonový vokál zpěvačky Fenne Kuppens nesou zřetelnou inspiraci no wave, avant punkem a kapelami jako Joy Division nebo Killing Joke, a přináší tak prostou a nepředvídatelnou intenzitu.

--en--

WHISPERING SONS
Belgian five-piece is heading back to Prague after three years with their new album 'Several Others' that was released June 18th on [PIAS] Recordings. Unique blend of frenetic guitars, typical goth post punk identity and distinctive dark and dramatic vocals of Fenne Kuppens show inspiration by no wave, industrial and avant punk and bands like Joy Division or Killing Joke, bringing out their greatest strength - sheer, unpretentious intensity.