Rozvážíme čerstvé pivo po Praze!

Celý týden jste nám svými objednávkami dobíjeli energii. Rozhodli jsme se proto s Vinohradským pivovarem napnout společně síly, abychom přečkali tuto svízelnou situaci. Každé pondělí, středu a pátek vám budeme vozit pivo až domů a do nabídky jsme přidali i cider z Tátova sadu – jde o naše věrné dodavatele, v jejichž sadu jsme loni strávili několik nezapomenutelných večerů, kteří si teď také zaslouží podporu.

Vybrat si můžete:

Vinohradskou 11 za 90 korun za litr

Vinohradskou Jantarovou 13 za 95 korun za litr

Tátův sad suchý nebo polosuchý za 60 korun za půllitr

Jakákoliv částka navíc nám pomůže překlenout toto období a přispěje k tomu, abychom mohli Kasárna znovu otevřít.

Lahev je v ceně a doprava také, pokud bydlíte v širším centru. Minimální objednávka jsou dvě lahve. Pokud máte na čerstvé pivo nebo cider chuť, napište nám prosím na objednavky@kasarnakarlin.cz svou objednávku, adresu a telefonní číslo.

A pozor, je tu ještě jedna novinka. Kvůli maximálnímu bezpečí přijímáme platby pouze online. Slouží na to mobilní aplikace Trisbee. Postup zvládnete raz dva: po aktivování v ní najdete Kasárna Karlín, zaplatíte a následně nám pošlete snímek obrazovky nebo ověřovací kód.

Těšíme se na vaše objednávky, moc děkujeme našim dodavatelům a obzvláště pak vývojářům, že můžeme jejich aplikaci používat bezplatně!

Váš tým Kasáren Karlín

Kasárna Karlín jsou dočasně uzavřená

Od 13. března dočasně uzavíráme Kasárna Karlín. Důvodem je vyhlášení nouzového stavu na území České republiky. Areál včetně baru, kavárny i sauny budou zavřené do odvolání, minimálně ale na 30 dní. Veškeré akce a promítání se také ruší.

Už nyní se ale těšíme, až se zase sejdeme na kasárenském nádvoří. Do té doby nebudeme zahálet a na celém areálu budeme pracovat, abyste se u nás cítili ještě lépe.

Pro aktuální informace prosím sledujte naše sociální sítě a web kasarnakarlin.cz.

Váš tým Kasáren Karlín