LETNÍ KINO V PRAŽSKÝCH KASÁRNÁCH KARLÍN

Rozsáhlé prostory nádvoří Kasáren Karlín slouží od června do září jako místo konání letního kina. Na sezónu 2020 jsme si pro vás připravili domácí klasiky jako jsou Kouř, Vlastníci nebo Pozor, vizita!, zahraniční kultovky ve spolupráci s U. S. Embassy a Americkým centrem. Celý program letního kina najdete na našem webu v sekci Program – a zmíněné americké snímky hledejte buď v Událostech na našem Facebooku nebo stránkách Amerického centra

kino

Vstupenky—

—Vstup do areálu při promítání lze zakoupit v předprodeji přes goout.net/kulturni-centra/kasarna-karlin/fbwb/

—Prodej na místě začíná jednu hodinu před začátkem projekce. Omezený počet vstupenek je k dostání na místě i v případě, že vstupenky z předprodeje jsou již vyprodané.

—Vstupenky na letní kino zakoupené v předprodeji zajišťují místo k sezení, které propadá 15 minut před začátkem promítání, proto doporučujeme přijít včas.

—Neuplatněná vstupenka zakoupená přes GoOut propadá pět minut před zahájením projekce.

—V případě nepříznivého počasí se promítání přesouvá do vnitřních prostor: připravený máme sál vedle Garáží nebo armádní kinosál. 

letňák

MOVIE THEATRE

Beside the popular outdoor cinema, there is also an indoor movie theatre with 100 seats (remodelled from the former army orchestra studio). From dramaturgy point of view, the programme consists of carefully selected, predominantly art films (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, The Art of
Negative Thinking, Climax), cult classics (The Witches of Eastwick, Mars Attacks!), documents (Putin`s Witnesses, Circus Rwanda, Marriage Stories) and Czech movies (Nothing Like Before, Winter Flies). You can enjoy watching the movies from deck-chairs or bean bags with a drink in hand and your dog at your side – we don`t mind well-behaved pets accompanying you.

Kino Kasárna Karlín

We pay special attention to the children audience, which is why there are many movie afternoons with workshops for children in our programme. (Up to the Ears in Moss, Karel Zeman`s Movies, Revolting Rhymes, etc.).

ATTENTION—

There are no commercials before the movies, so it is advisable to arrive on time. To ensure the best spectator experience, we do not let anyone enter the movie theatre once the show has started.

Kino Kasárna Karlín
Kino Kasárna Karlín