Koncert

Arleta (křest alba) + Fvck_Kvlt

2. 12.
od 19.00

Arleta (křest alba) + Fvck_Kvlt
—vstupenky: https://bit.ly/KK_koncert_arleta

Šeptavý rap, který posílá do temnoty všechny misogynní bytosti. Arleta se nebojí otevírat témata, o kterých se ještě stále občas lidi bojí mluvit, a jinak tomu nebude ani na jejím novém EP Sex, které vydává 11. listopadu a které v Kasárnách první prosincový pátek i pokřtí. Hostem bude slovenský rapper Denis Bango vystupující jako Fvck_Kvlt. Rap pro nerapové publikum.

Hypnóza, drive a introverze bourá všechny intimní schránky a esteticky i lyricky se vymezuje vůči zakořeněným pravidlům českého rapu. Arleta tvoří neúnavně a bez ustání. Na prvním EP Ability to Damage Plant spolupracovala s Davidem Herzigem, mezi další výrazná jména patří právě Fvck_Kvlt, jehož beaty můžete slyšet v tracku Styl. Dvojsingl Weapon/Paranoia produkoval Jakub Šindler (Never Sol, Bert & Friends, Unikat). Arleta nyní vydává nové EP, ze kterého zatím zveřejnila videoklip k singlu Private Poison, kde na sebe bere podobu CGI avatara a zhmotňuje a rozvíjí své představy o digitální vizuální identitě.

https://arleta.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/arletaberndorff
Private Poison 👉 https://youtu.be/ftDl4LNV1WM

Fvck_Kvlt je sólový trapový projekt Denise z trnavské punkové kapely The Wilderness. Je součástí skupiny KVLT CREW, jejíž členy jsou i Edúv Syn, DJ Kabal alias Žakhéles a další. Nejvíce pozornosti získal s albem Zabijem sa!, hudebně i tematicky se totiž výrazně odlišuje od zbytku rapové scény, ke které se Fvck_Kvlt paradoxně hlásí méně než např. k hardcore punkové DIY scéně, ze které vychází a čerpá.

https://fvckkvlt.bandcamp.com/
Sku*vensko I. 👉 https://youtu.be/VGGN8Vql62A